Rezervácie
MENU

Voľnočasové aktivita pre účastníkov konferencie – Golf

Hotel sv. Ludmila,     21. augusta 2017

Organizujete niekoľkodňovú konferenciu a radi by ste účastníkom poskytli golfový relax? U nás, v Hoteli sv. Ludmila, sa oň postaráme.

V minulom blogu sme si povedali, na čo netreba zabudnúť pri plánovaní workshopu, konferencie či iného podujatia. Ak trvajú niekoľko dní, je vhodné pre účastníkov zabezpečiť aj voľnočasové aktivity, vďaka ktorým ich informáciami nabitá myseľ dostane potrebnú dávku odpočinku.

Golf – relax pre telo aj myseľ

Vraví sa, že golf je ako magnet, kto ho raz skúsi, ani po malých neúspechoch sa ho nevzdá.

5+ golfu

Hrá sa v prírode. Šport a čerstvý vzduch, čo viac si na usporiadanie myšlienok želať.

Nepotrebujete žiadne zvláštne fyzické predispozície. Naučí sa ho hrať prakticky každý. Na ihriskách stretnete deti aj seniorov, ľudí s dokonalou figúrou, ale aj tých, ktorí nemajú určite nemajú stopercentnú kondíciu.

Povznáša dušu a čistí hlavu. Z ihriska odchádzate s čistou hlavou a s pocitom pozitívne využitého času.

Nemusíte sa rozrátavať. Golf nie je závislý na konkrétnom počte hráčov, ako futbal či volejbal.

Praje aj nesúťaživým. Na rozdiel od tenisu nemusíte svojho súpera nevyhnutne poraziť.

Kam vyraziť za golfovým dobrodružstvom?

Golf Resort v Skalici

Navštíviť môžete golfové ihrisko priamo v Skalici, ktoré sa nachádza asi 2 km od nášho hotela. V rámci areálu nájdete 5 jazier s 9 jamkami umiestnenými v ich blízkosti. Nachádza sa tu množstvo typických linksových bunkerov, zvlnené fairwaye a vysoké husté rafy. Ihrisko sa rozkladá na ploche takmer 85 hektárov a dĺžkou patrí k najdlhším ihriskám na Slovensku. Našim hosťom je poskytnutá zľava vo výške 20 %.

Penati Golf Resort v Senici

Ďalšou možnosťou je špičkový areál Penati Golf Resort, vzdialený cca 25 km od hotela, situovaný v prekrásnom prostredí na okraji obce Šajdíkove Humence v absolútnom tichu a v upokojujúcom objatí prírody. Penati Golf Resort poskytuje dve 18-jamkové ihriská. Naši hoteloví hostia môžu získať zvýhodnenú cenu fee a vstup na driving range.

Oba golfové rezorty ponúkajú služby profesionálneho trénera, ktorý vysvetlí a naučí základy golfu. Môžete si takto spríjemniť deň a uvoľniť myseľ po dlhom dni strávenom na konferencii. Odvoz a dovoz na golfové ihrisko vám zabezpečíme priamo z hotela.

Golfový simulátor

Ak by sa vašim účastníkom predsa len nechcelo opustiť brány hotela, môžu vyskúšať náš hotelový golfový simulátor. Hoci pri hre na ňom neucítia jemný vánok či vôňu pokosenej trávy, aspoň si precvičia niekoľko švihov a najmä, môžu ho využívať aj pri nepriaznivom počasí a veľkej zime.

Iné možnosti relaxu

Po golfe odporúčame regeneráciu tela v našom relax centre. To, aký druh relaxu si vyberiete, bude už len na vás. Ponúkame rozličné typy masáží špičkovými masérmi a tri druhy sáun.
Viac si o našom relax centre prečítajte na našom webe.

Ak organizujete väčšiu či menšiu konferenciu, alebo workshop neváhajte sa na náš hotel obrátiť. Radi vám ponúkneme vhodné priestory, ubytovanie pre vašich hostí aj voľnočasové aktivity.

Kontakt

+421 34 697 7777 +421 910 856 102

Kde nás nájdete?

Tehelňa 40
909 01 Skalica
Slovak Republic

Kontaktný formulár