Denné menu 15. 1. 2018 - 21. 1. 2018

Zobraziť

Rezervácie MENU

Lokalita

Objavte čaro malebného vinohradníckeho kraja a malebné zákutia kráľovského mesta Skalica

Kráľovské mesto Skalica

Dejiny, víno aj trdelník

Zreštaurované historické jadro slobodného kráľovského mesta Skalica je ako stvorené na pešie prechádzky. Pri svojich potulkách určite nezabudnite zablúdiť do niektorej z miestnych vinární a ochutnať červenú Skalickú frankovku či Skalický rubín. A rozhodne nepremeškajte príležitosť kúpiť si pravý Skalický trdelník, sladkú špecialitu, ktorá je od roku 2007 chránená zemepisným označením Európskej únie.

Relaxujte pri golfe

Na jeden odpal od Hotela sv. Ludmila

Hru na 18-jamkovom golfovom ihrisku s kompletne vybudovanou infraštruktúrou si môžete užiť aj priamo v Skalici. Grafobal Group Golf Resort Skalica je vybudovaný v štýle ihrísk linksového typu, aké by ste za bežných okolností hľadali najmä v Írsku a Británii.

 

Len približne 30 minút trvá cesta od vchodu hotela k 18 jamkovému ihrisku Penati Golf Resort v Senici. Ihrisko je vybudované podľa projektu spoločnosti Nicklaus Design, ktorá patrí k dizajnérskej špičke v tejto oblasti. Okrem nádherných golfových scenérií tu nájdete aj 716 metrov dlhú jamku, ktorá je európskou raritou. Hosťom nášho hotela poskytujeme 20 % zľavu či možnosť využiť ponuku golfových balíčkov vrátane fee.

Baťov kanál

Kapitánom na jeden deň

Alebo aj na týždeň. 53 kilometrov dlhý Baťov kanál je splavný až do moravského mesta Otrokovice. História vnútrozemského prieplavu siaha do roku 1936 a dnes sa môže stať lodivodom na jeho hladine každý dospelý návštevník. Plavebná sezóna spojená so slávnostným odomknutím kanála začína každý rok 1. mája.

Všestranné športové vyžitie

Zlatnícka dolina

Len šesť kilometrov východne od Skalice leží uprostred nádhernej prírody popretkávanej cyklotrasami Zlatnícka dolina. Obľúbené rekreačné miesto pod úpätím Bielych Karpát poskytuje príležitosti na zábavu, relax a odpočinok po celý rok. V lete je v prevádzke prírodné kúpalisko s 3 bazénmi, tenisové kurty, ihriská pre volejbal, futbal a petang. V zime sú tu vhodné podmienky na bežky a sánkovanie. Na svoje si tu prídu aj cyklisti. Okolie Skalice je pretkané množstvom kvalitných a udržiavaných cyklotrás s napojením na Moravu i Rakúsko. Informácie o trasách vrátane cykloturistických máp vám poskytneme na hotelovej recepcii.

Šport na želanie

V blízkosti hotela

V meste Skalica sa nachádza množstvo športovísk. Na požiadanie vám zabezpečíme vstup do ktoréhokoľvek z nich.
  • - bowling
  • - squash
  • - bedminton
  • - motokáry
  • - agroturistika

Novinky

Myšlienky, príbehy, nápady.

Zážitky nad zlato
Zážitky nad zlato

18. decembra 2017

Darčekovú poukážku v hodnote 30€, 50€, 100€ na nezabudnuteľné zážitky pre vašich blízkych kúpite u nás na recepcii.

Čítať viac
Someliér Martin Kolář
Someliér Martin Kolář

21. augusta 2017

Snúbenie jedla s vínom je slovné spojenie, ktoré je už ľuďom pomerne známe, ale málokto presne vie, čo sa za ním skrýva.

Čítať viac
Káva je vlastne ovocie…
Káva je vlastne ovocie…

21. augusta 2017

Príprava pravého talianskeho espressa má prísne pravidlá, ktoré v Hoteli sv. Ludmila striktne dodržiavame.

Čítať viac

Kontakt

+421 34 697 7777 +421 910 856 102

Kde nás nájdete?

Tehelňa 40
909 01 Skalica
Slovak Republic

Kontaktný formulár